Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mit csináljak a Gmail-el?

Most mit csináljak a Gmail-el?

Figyelt kérdés
Szeretnék regisztrálni, de telefonszámot kér ellenőrzéshez. Nincs ott hogy kihagyás vagy ilyesmi, ha nem írok be semmit nem enged tovább. Pedig nagyon fontos! Nem akarom a számomat megadni. Van valakinek felesleges gmail-je vagy valami? Köszi előre.
2012. aug. 6. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj egy kamu számot!!
2012. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Épp a minap regisztráltam egy gmail címet egy kísérlethez. Nem kért telefonszámot. Most csak próbaképpen csináltam még egyet. Nem írtam be se telefonszámot, se másodlagos email címet, és mégis megcsinálta.


Próbáld meg egy másik böngészővel.

2012. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van, amikor kér, van, amikor nem kér.

Én sem jöttem rá, hogy mitől függ.

2012. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem fog téged felhívni a Gmail. Max ha nagyon nem akarod (bár az életben elég sok helyen meg kell még adnod) akkor megadsz egy kamu számot.

Egyébként azt hogy gondoltad, hogy valaki a régi e-mail címét csak úgy neked adja? :D Ilyenre számítottál: "Én már nem használom a "rozsaszinponiimadokiscsaj@gmail.com" címemet és ha akarod, a tied lehet" ? :D

2012. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
xD Ez igaz utolsó. De azt írja sms-t fog küldeni és be kell írni azt a kódot amit küld. Úgyhogy kamu számmal nem megy. Hátha a jó öreg explorer engedi, mert a chrome nem.
2012. aug. 6. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem engedi.
2012. aug. 6. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Van jópár gmail-es címem, de ilyenbe még nem futottam bele új regisztrálásakor. Vagy tényleg új, vagy tényleg csak random alkalmazzák.

Csináld azt, hogy add meg a számodat majd utólag módosítsd/töröld, ha nem akarod hogy tárolják a rendszerben, vagy add meg egy ismerősét/munkahelyét, ha az megoldható és a tiédet nagyon nem akarod beírni.

2012. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kamu reggeket próbálják ezzel szűrni.

Add meg a számodat, nem fognak vele visszaélni, csak küldenek egy kódot és kész.

soha többet nem kapsz rá semmit és senkinek nem adják ki.

2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, választhatsz, hogy sms-be küldik, vagy pedig felhívnak, és géphang bemondja a számokat.
2012. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez engem is nagyon idegesít , én nem is regisztráltam. Utálom megadni a telefon számomat főleg , hogy az én nevemen van. Ráadásul a google naponta megváltoztatja az adatvédelmi és felhasználói szabályzatát.
2013. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!