Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg lehet valahol...

Facebookon meg lehet valahol nézni, hogy mikor és honnan jelentkeztek be?

Figyelt kérdés

Gmailen például tudom, hogy meg lehet nézni mindegyiket.


Nagyon muszáj lenne belépnem a volt barátomhoz (2-3 lehetőség van, szóval a kódját nagyjából tudom), mert valami olyat írtam neki, amit nem kellett volna. Ezt az egyet szeretném kitörölni, semmi mást. De nem örülnék, ha megtudná, vagy észrevenné valahogy.

Tudom, hogy ez is butaság, de eléggé ki voltam bukva, és meggondolatlan voltam.


Köszönöm szépen előre is.


2012. aug. 6. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vissza lehet nézni, ha kéri, akkor kötelező jelleggel meg is kell adni az eszköz nevet, ahonnan beléptél, valamint a munkameneteket szintén meg lehet nézni, ha nem léptél ki jól.
2012. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy is meg lehet nézni? Vagy ha nem történik ott semmi "gyanús", akkor nem?
2012. aug. 6. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet nézni.


Account Settings -> Security alatt van kint pár hasznos infó.

2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az új eszközön történő belépés az másik ip címet is jelent?

Vagy azt a másik címét a gépnek (mac vagy valami ilyesmi, bocsi, nem értek hozzá annyira:D)?

2012. aug. 6. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudod pontosan a jelszavát, csak próbálkozol, akkor 2-3 után már meg se kell néznie, amint be akar lépni, egyből kiírja, hogy meg próbáltak belépni innen és innen.
2012. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!