Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki hogyan szerez 'lájkolókat'...

Ki hogyan szerez 'lájkolókat' a facebookos oldalához?

Figyelt kérdés

Nem a személyes profilra gondolok, hanem csináltam egy sztároktól, zenékről, filmekről, stb. szóló oldalt...


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. aug. 6. 13:08
 1/8 anonim válasza:
0%
Hű de szánalmas vagy.
2012. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hű de értelmes választ adtál a kérdésemre. :)
2012. aug. 6. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért szánalmas, 1-es? :/ Neki ez okoz örömet, nem fér el a többi vacak között?

Oszd meg a saját faladon, kérd, hogy lájkolják, lájkolj más oldalakat. Ha van ismerősnek blogja, kérd meg, hogy reklámozza neked.

2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs oldalam, de én olyan akalmazásokat csinálnék ha tudnám hogy kell:D
2012. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első körben barátaidat kérd meg, hogy lájkolják, osszák meg.


Aztán érdemes figyelni a témába vágó egyéb oldalakat, ahova az oldalad nevében hozzászólsz valamit.

Persze valami értelmeset, ne ilyen "igen, szerintem is nagy sztár, mellesleg kattintsatok az oldalamra és lájkoljátok ha már ott vagytok"

2012. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan úgy, hogy mindenhova odakommentelik az oldalukat. Na, ez engem és az összes ismerősömet zavarja... Idegesítő, mert ez végül is spam lesz így. Ha így akarod, akkor inkább a megfelelő helyre spamold. Pl. ha látsz egy sorozatról egy posztot, ami kapcsolódik az oldaladhoz, ott nem zavaró, mert témába vág. Ha épp egy rajongó nézi az oldalt, akkor simán megeshet, hogy lájkolja a tiéd is.


De első körben hívd meg az ismerőseid. Gondolom van valami ilyen az oldalnál, hogy minden ismerős meghívása, mert engem is hívtak meg már így.

2012. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Golan Trevize ***** válasza:
Olyan tartalmat teszek rá, ami minőségi és érdekli az embereket.
2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írd oda, hogy ájfont adsz, ha lájkolják...van elég birka, aki bedől neki..:D
2012. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!