Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek hogy tetszik ez az oldal?

Nektek hogy tetszik ez az oldal?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
kinézetre nekem bejön. nem olvastam bele az írásba :D
2012. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üres, nincs mit mondani rá. Majd ha van miről véleményt írni, akkor reklámozd. Eddig egy vélhetően sablon kinézet és egy sablon téma látszik. Még azt sem lehet mondani, hogy minőségi, ha egyszer helyesen sem tudsz írni. Ha minden titkos, miért beszélsz az életedről? El sem indult, de már ellentmondásos. Ha nem akarsz magadról beszélni akkor ne írj - de hogy még titkos is, maga a megfogalmazása és leírása nagyon gyerekesnek hat.
2012. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

helyesírás - 1

fogalmazás - 1

kinézet - 5

egyediség - 1 (sablon, aminek még a főcimét sem írtad át - "Az én honlapom")

2012. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz módszer a szar oldal reklámozásának :D nekem nem tetszik a stílusa és a tartalma se izgat :D
2012. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a logó jópofa:P:)
2012. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó duma ez a "telefonról szerkesztem az oldalt", hogy palástold vele a borzalmas helyesírásodat.


A fogalmazási készségeden sajnos ez már nem segít. Ezek után érthetetlen számomra hogy lehetett neked sikeres blogod.


Ez a nevem, korom titkos rész pedig remekül tükrözi az értelmi szintedet.


Sok sikert a továbbiakhoz.

2012. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!