Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tapasztált már hasonló...

Valaki tapasztált már hasonló problémát videómegosztókon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha rámegyek egérrel a videórra kicsit megrezeg az egész keret, ha fullscreen-be akarom nézni a videót szaggat az egész. Valaki tapasztalt már hasonlót, mi lehet ez vírus?! Elméletileg végeztem a kártevőkkel, ja és pár napja az egerem is néha egyszerűen nem reagál kibe dugom aztán újra használható de van amikor kis időn belül kibe húzás nélkül is visszajön és néha 1 helyett mintha kettőt kattintana? Valaki valami tanács valamelyikkel kapcsolatban?
2012. aug. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több USB porthoz csatlakoztatni az egered,mindig cserélgesd hova dugod :D.A videomegosztós problémához cserélj flash playert,vagy egész böngészőt.Viszont ha full screen-ben szaggat az a videokártya lesz.Próbáld meg frissíteni az illesztőprogramot vagy ellenőrizd hogy milyen típusod van.És a virusírtók nem sokat érnek,régóta figyelem őket és nem frissítik az online adatbázisokat,mármint a többség.Én nekem nincs vírusirtóm és 2 éve nem volt újratelepítve a gépem.
2012. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, az egérrel próbálkozok ugyanúgy szenved. Nem tudom a az is lehet a táppal lesz valami mert égés szagot is érzek talán afelől jönni, égésnyomokat viszont nem láttam de lehet belülről, lehetséges, hogy az okozza, vagy nem tudom mindenféleképpen elviszem lassan a gépet, mielőtt feldobja a talpát.
2012. aug. 24. 13:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég kusza lett az előző hozzászólásom, remélem azért érthető. :D
2012. aug. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!