Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet eltüntetni ez azt "ember látta" dolgot a csoportban? (lent)

Figyelt kérdés
Facebook barátunk kitalált egy új funkciót, ha valaki megnézte a postot, akkor másoknak ki fogja írni, hogy ki látta. Még azt is lejegyzi, ha csak rápillantottál, vagy csak eltekertél mellette. Hogy lehet ezt kikapcsolni, hogy mások ne lássák, hogy megnéztem? Utálom, ha nyomon tudnak követni.
2012. aug. 3. 18:09
 1/10 walk w1th mee ***** válasza:

Nem lehet ...:/

Egyre kreténebb dolgokat talál ki a face

2012. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt is csak arra találták ki, hogy lenyomozhassák az embereket...
2012. aug. 3. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt csak az újabb bejegyzéseknél írja ki a csoportban vagy azoknál is amiket akkor írtak be amikor ez még nem volt bevezetve? Számomra is szörnyű, hogy ilyeneket vezetnek be.. komolyan ha így folytatódik letörlöm magam onnan... :S
2012. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet kikapcsolni és megnyugtatok mindenkit már a regisztráció után nyomon követ a rendszer. Bárki nyomon követhetnek a nagy koponyák, ha akarnak, ilyen az internet.
2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én be szeretném kapcsolni ezt a funkciót egy általam adminisztrált csoportban. Tudja valaki esetleg, hogy bekapcsolni be lehet-e?

Egy másik csoportban, ahol csak tag vagyok, már működik ez a funkció. Az ottani admin azt mondta, hogy ő nem állított át semmit, egyszer csak megjelent ez a "Seen by..."

Igazából, ha azt mondjátok, hogy kikapcsolni nem lehet, akkor gondolom be sem, de gondoltam megkérdezem:D

2012. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Engem is a bekapcsolása érdekelne :)

Beállításoknál sehol nem találom, biztos folyamatosan állnak át a csoportok ...

2012. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnátok ezt a látta dolgot megkerülni? Én kifejezetten örülök az újításnak. Rengeteg érdek barátot buktattam így meg és búcsúztam el tőle az interneten (és a barátság is szakadt) :)
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

koki2000 ott a pont

Meg van hogy kijelzi az üzenetet, hogy olvasta oszt vissza sem ír. Máglyára velük!!

2012. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tsirke válasza:
Ha Chrome-ot használsz, akkor létezik pár bővítmény erre: [link]
2013. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt a facebook válaszolta nekem: csoporton belül ha 250 tagnál kevesebb tag van a csoportban jelzi, hogy "kik látták", ha 250 tagnál több van a csoportban automatikusan nem jelzi.
2014. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!