Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csinálok egy "ál" facebook-...

Ha csinálok egy "ál" facebook-ot akkor ki lehet nyomozni hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Csináltam egy ál facebookot. Ál email címmel és névvel mert nem szeretném h tudják ki vagyok. Egy gyerek rám írt hogy kinyomozza bla bla bla. Azt szeretném tudni hogy ez lehetséges??? ál névvel és email címmel??

2012. júl. 31. 20:12
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
100%

Bármi lehetséges, csak nem biztos, hogy annak, aki rád írt :D

Sok a szájkaratés .. és azért, nem olyan egyszerű az, mint ahogy a familiárisan hiperpigmentáltak ezt levetítik ;)


Mellesleg, ez ... na mindegy:D (Nem értem, mihez kellenek az ál-fészbuk oldalak)

2012. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de ki lehet simán ha otthontól csináltad.rendőrségi feljelentés,és az IP címed alapján kinyomozzák a hogy hol laksz,és onnantól már gépfoglalás,és hiába törölted az előzményeket meg stb. visszanyerik az adatokat.ha olyat csináltál akkor onnantól kapa van :D
2012. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
A géped IP címéig eljuthatnak de megnyugtatlak aki figyelmeztet hogy lenyomoz az sohasem teszi meg.Aki nem figyelmeztet azt meg észreveszed.Te is megéred a pénzedet ha ennyire felbosszantasz valakit egy álnév mögé bújva.
2012. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most mégis mi a gáz, hogy csináltál egy ál-fecebook-profilt, vagy az, amit ennek az oldalán tevékenykedsz? Esetleg olyat tettél, amiért úgy érzed, bajod lehet?

Csak azért kérdem, mert nekem is álnéven fut az oldalam, de én semmi olyat nem csinálok rajta, amit más nem tenne saját név alatt. Csak így nekem kényelmesebb, nem kell az ismerősöknek magyarázkodni.

2012. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!