Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feloldható ha letiltották a...

Feloldható ha letiltották a youtube profilom?

Figyelt kérdés

Letiltották a youtube profilomat ezzel az indokkal .Letiltottuk a következő anyagokat a(z) harmadik fél értesítése alapján, amely szerint az anyag jogsértő.


Kérjük, vedd figyelembe, hogy az ismétlődő szerzőijog-bitorlások a fiókod, és minden oda feltöltött videó törlését eredményezhetik. Annak érdekében, hogy ezt elkerüld, megkérünk, hogy töröld minden olyan videódat, amelynek jogaival nem te rendelkezel, valamint tartózkodj olyan videók feltöltésétől, amelyek sértik mások szerzői jogait. A YouTube szerzői jogokkal kapcsolatos irányelveiről a Tanácsok a szerzői joggal kapcsolatban útmutatóban olvashatsz.Ha az egyik videódat helytelenül ítélték jogsértőnek, akkor benyújthatsz egy viszontbejelentést. Erről a folyamatról a Súgóban tájékozódhatsz.


Ne feledd, hogy a Szerzői jogi törvény 512. bekezdés (f) pontja értelmében az a személy, aki szándékosan hamis színben tünteti fel azt, hogy az anyagot félreértés vagy téves azonosítás miatt tiltottak le, felelős a károkért.


Tisztelettel:


— A YouTube csapata



Figyelmeztetésem még sosem volt. Ha pedig be akarok lépni ilyen videót hoz be Szerzői Jog Iskola.

Nem is lehet vissza szerezni ? Elég sok zene volt fent stb, :S


Jah és ebből semmi gondom nem származhat ugye? Kitiltáson kívül?:S


Előre is köszi



2012. júl. 30. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen videókat töltöttél fel? Vagy milyen zenéket használtál a videóid alá? Feltüntetted mindig amikor nem saját zenét használtál az eredeti szerzőt?
2012. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fent volt egy tiesto remix neten videóba azt szerettem volna én is feltölteni.
2012. júl. 30. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamint ha nem enged be hogya tudom törölni a youtubomat?
2012. júl. 30. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Már beengedett és töröltem a videót!
2012. júl. 30. 19:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írja egy figyelmeztetésem van .
2012. júl. 30. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel jobb ha vigyázol, mert 3 figyelmeztetésnél már törlik a profilodat.
2015. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!