Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A neten mindegyik videó...

A neten mindegyik videó megáll, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az a nagy baj :( hogy bármilyen videót próbálok megnézni a neten,10 másodperc után megáll.Sávszélesség az van bőven mert már be is tolt gyorsan az egész videó de csak 10 másodperc után leáll.Chrome ot használok,firefoxal meg explorer-er is próbáltam de ugyanúgy megáll.Mit tehetnék.A gépem elég gyors szóval nem értem mi lehet a baj.
2012. júl. 29. 00:36
 1/3 anonim válasza:

vmi toolbar-t telepítettél ? mert azok hajlamosak firefoxnál olyanokra h új lapot nemnyithatsz/ zárhatsz be stb..

Én erre tippelek, esetleg flash player frissítés + kodekek !

2012. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem böngészőfüggő. Hanem a lényeg: megfelelő op. rendszerhez megfelelő verzió kiválasztása és annak mennie kell:


[link]


Az se árt, ha ez a kodekcsomag le van töltve, bár nélküle is mennie kellene:

[link]

2012. júl. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az isten Flash playerhez a codec pack, és Chrome mellé minek kéne telepíteni külön Flash playert?
2012. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!