Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csinálhatnék a facebook-b...

Hogy csinálhatnék a facebook-ból blogot magamnak?

Figyelt kérdés

Mivel az ismerőseim egyik sem ír rám soha (kommentet), és nem is lájkolnak soha, ezért meguntam.

Kitaláltam, hogy blogot csinálok belőle.


A belinkeléseimnél, képeimnél tudom, hogy hogy kell beállítani, hogy csak én láthassam ezeket.

Az ismerősöket is le tudom tiltani. De hogy oldjam meg azt, hogy oldalt ne ajánljon semmiféle ismerőst nekem a facebook?



2012. júl. 27. 02:24
 1/7 A kérdező kommentje:
A reklámok oldalt maradhatnak.
2012. júl. 27. 02:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a facebook engedné, hogy film linkeket tegyek be magamnak, mint a blogspotoknál? Mert a hotdog-on vannak olyan személyek, akiknél lehet filmeket letölteni a profiloldalukon.
2012. júl. 27. 02:52
 3/7 anonim válasza:
Ha már blogot akarsz csinálni, akkor hozz létre egy weboldalt, ne facebbokon próbálkozz. A facebook egy közösségi, ismerkedési oldal, és épp az a lényege más emberekkel tartsd a kapcsolatot.
2012. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tartanám, ha írnának vagy lájkolnának egyáltalán. Ha meg én lájkolok, vagy írok megjegyzést valamelyik ismerősömnek, akkor meg megvannak sértődve.
2012. júl. 27. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát, hogyan csinálhatnék belőle?
2014. máj. 31. 23:24
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt az ötletet vesd el. A Facebook alapvetően NEM blogolásra való... Ha blogot akarsz, ott a Tumblr, Wordpress, stb..
2014. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A facebookos blogolásnál idétlenebb ötlet már csak a nulláról saját blogot című történet lehet. Manapság a blogok népszerűek, de én pl. egy facebookos blogot egyáltalán meg sem néznék, ha látom az URL-ben a "face" szót.
2014. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!