Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a facebook...

Hogyan tudom a facebook profilomat véglegesen törölni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok facebook függö szóval lehet sok ilyen mániákus most gyökérnek tart hogy "hát ilyet hogy nem lehet tudni"

de ha valaki tudja akkor értelmes választ egyszerűen de lépésről lépésre leirva szívesen elfogadok.


Előre is köszönöm!


2012.07.26. Üdvözlettel:Leopold Krisztián



2012. júl. 26. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet törölni. Azt ne kérdezd, hogy ez USA-ban adatvédelmi törvényekkel hogy esik egybe, de nem tudod véglegesen törölni. Többek között én ezért sem regeltem - és nem is fogok - facebookra.
2012. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eléggé el van rejtve, de igazából mennyivel másabb az inaktiválásnál..bepipálod, hogy nem kérsz több e-mail-t tőlük, és nem lépsz be.
2012. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyiból másabb, hogy az összes adatod továbbra is rögzítve van. Ez pedig személyiségi jogi szempontból szerintem aggályos.
2012. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a baj az inaktiválással, hogy megjegyzi az email-címedet és nem tudsz másik oldalt létrehozni. Én létrehoztam egy nem személyes oldalt, aztán rájöttem, hogy személyessel jobban boldogulnék, és hiába inaktiváltam, ugyanazzal az email-cimmel nem engedte egy másik oldalt létrehozni. Értettétek ugye, mi az a nem személyes oldal( közszereplő, vállalkozás stb)
2012. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem inaktiválni akarom az már meg van oldva hogy ne küldjön felesleges email-okat én végleg törölni akarom az egész szart!
2012. júl. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!