Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb 3 hete vettünk Vodafone-os...

Kb 3 hete vettünk Vodafone-os netet. A középső csomagot választottam,?

Figyelt kérdés
ami azt jelentette, h 4000 Ft lesz havonta, 2 év hűségnyilatkozat, és bármennyit netezek 4000. az első két hónapban akciós, fele annyiba kerül. De mi az egyik ismerősük nevére hoztuk ki ,mert nem volt érvényes személyink, én meg nem vagyok 18. ez az ismerős most akart magának is egy ugyan ilyet, de azt mondták neki, van vagy 15.000 Ft tartozása a Vodafonnál. akkor ez most az én netem? Mert az tuti csak 4000 havonta, de ő azt mondja nem tudja mi, neki ezt most mondták h ő is akart magának egy ilyet. Nem értem...
2012. júl. 25. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy mi a helyzet!

Majd mennyetek be a vodafonhoz és kérdezzétek meg hogy mi az hogy 15000 ? stb stb nézzenek utána a gépben nekem is volt ilyen csak számlával és +30000ezret akartak ki fizettetni de nem engedtem mert be mentem és utána nézettem tedd ezt amit mondtam ha a gépen is benne van hogy tartozol akkor tényleg van ott valami nem fizetett dolog vagy esetleg nincs a barátodnak előfizetéses mobilja a vodafonnál és azt küldték ki mert ha a net 4000ft havonta akkor hogy lehet a számla 15e ?

2012. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki állítólag a Pannonál vagy vmi másnál van. És sztem azt mondták neki, de mi nem tartozunk. Átíratjuk majd a mi nevünkre a netet, csak az is5.000... de nem értem tényleg ezt a 15.000-ret, megkérdezem majd.
2012. júl. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!