Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állitsam be facebookon,...

Hogyan állitsam be facebookon, hogy az üzenőfalra feltött képeket az ismerőseim láthassák?

Figyelt kérdés

Rá akarok kattintani arra a 'kerékre' de nem lehet, de ha rámegyek az egérrel akkor ezt írja ki. : You can change the audience for each photo in this album.


Probáltam már keresgélni, hogy hol tudom beállítani de em találtam vagy elkerülte a figyelmem. Valaki tudja ,hol lehet beállitani,hogy kik nézzék a képemet? Mert most úgy van beállítva,hogy az ismerőseim csak akkor látják a képeimet ,hogyha megosztom. help!!



2012. júl. 24. 18:55
 1/3 anonim válasza:

mivan???

nem értem a kérdést de azok az ismerőseid nem látják a képed akik az üzenőfalad. szóval rámész az adatlapodra vagy maratsza a kezdőlapon mind1... ottvan az hogy "Mi jár a fejedben?" az "Elküld" mellet közvetlenül bal oldalon van egy lefelé nyíl--> arra katt és ott lesz hogy "Ismerősök...stb."

2012. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neem.. vannak az üzenőfalra feltöltött képek című album.. és azt az ismerőseim nem láthatják csak akkor ha egyenként az összes képet megosztom.. tehát nem láthatják a mappában lévő képeket... és a mappa beállításainál se tudom beállítani mert azt irja ki amit.. fentre írtam..
2012. júl. 25. 22:07
 3/3 anonim válasza:
akkor pasz xd csinál egy másik albumot? xd
2012. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!