Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek osztanak meg egyes...

Minek osztanak meg egyes emberek óránként valamit, ha láthatóan senkit sem érdekel? Azaz nem lájkolják, nem szólnak hozzá, nem osztják tovább azt. És ez pár óránként, percenként.

Figyelt kérdés

Miért posztolnak a Facebookra emberek mindenfélét (viccet, képet, kép-, cikkmegosztás stb) amikor nem is lájkolják őt? Nem veszi észre, hogy ez mennyire gáz?


Én leggyakrabban is két hetente-havonta poszolok esetleg, ha találok valami vicces, szép képet. Ennyi.

Az nem is zavar, ha mások egész napjukat a FB-n tölti, mert az ő életük.

Csak az fura nekem, hogy ha tényleg szinte soha nem lájkolja senki se az illetőnek a megosztásait, képeit, akkor nem érzi, hogy senki se kíváncsi rá? :D Én csak abból indulok ki, hogy ez nekem ciki lenne.


Ezt olyanokra értem, akik óránként osztanak meg valamit!! Akik naponta, párnaponta 1x arra nem..



2012. júl. 24. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen ez az ami számomra is érthetetlen..sok idióta van!

Nyomják, erőltetik a demotiválókat..és amikor 1ember kiír egymás után vagy 10 idióta viccet? Viszont ha van valami problémád, és kiírod le se sz@@ják...valahogy le kéne „kapcsolni” valahogy erről az embereket, mert ez a face egy társadalomromboló találmány.

2012. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!