Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome miért ilyen lassú?

Google Chrome miért ilyen lassú?

Figyelt kérdés
Mozzila Firefoxom volt de nagyon lassan indult el amugy meg gyors volt de mikor bekapcsoltam a gépet a böngésző legelső indulásáig vagy 15 másodpercet kellett várni utána gyorsan ment csak első indulásra volt ez.Ezért letöröltem és feltettem a google chromot ez gyorsan tölt be viszont letöltök egy 50 mb-s programot amit csak 30/kb tölt a firefoxon ezt simán 150-300/között tölti-.-.Szóval miért ilyen lassu a chrome?Ugyanarrol az oldalrol töltök mozzilan es chromon megis a firefox tölt gyorsabban.

2012. júl. 21. 11:09
 1/6 A kérdező kommentje:
illetve 30kb/s és 150-300kb/s :P
2012. júl. 21. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagytakarítás kellene, tele lehet a géped .temp fájlokkal.

Ezt töltsd le és futtasd le hetente.

Az első oszlopban az ingyeneset.

[link]

2012. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hinném windows 7-m van alig 4 honapja van meg a gép vadi ujon vettem érdekes a firefox jol megy:P
2012. júl. 22. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj letöltésvezérlőt.
2012. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NET keretrendszer frissitésekkel együtt fent van? Tűzfalon engedélyezve vannak a netes programok (levelező, böngészők, netkapcsolat)?
2012. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű még, hogy vírusirtó okozza. Program futtatása előtt mindegyik szokta ellenőrizni az alkalmazást. Előfordul, hogy különböző böngészőknél másként viselkedik a webvédelem.
2012. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!