Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube recsegő hang?

Youtube recsegő hang?

Figyelt kérdés
Ha youtube-n nézek videót recseg a hang elég durván mitől van? Ha amúgy zenelejátszóba hallgatok mp3-at vagy filmet nézek teljesen jó a hang, de ha böngészővel neten nézek vmit mindenhol recseg.
2012. júl. 19. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
flash player és java frissítve. azokkal nincs gond. probléma még mindig fennáll
2012. júl. 19. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamikor nekem is van ilyen, hogy zenéknél recseg a hangszóróm, media playerben, meg szép tiszta. Pár hete már nem recseg nekem (lehet, hogy csak egy ideig :D ).
2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de idegesít, hogy csak a youtube-on. videán vagy akárhol máshol néztem videót ott szép tiszta. youtube-on bármit megnyitok minden recseg..
2012. júl. 19. 22:19
 4/5 A kérdező kommentje:
időközben rájöttem a hibára. a flash player egyik frissítésével volt gond, de egy angol oldalon leírták a hiba orvosolását
2012. júl. 19. 22:26
 5/5 gerguszka válasza:
Helló! Nekem is ez a gond áll fen és te hol olvastál utána tudol egy Linket írni?
2012. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!