Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FB-on be lehet állítani...

Reptoid kérdése:

FB-on be lehet állítani olyat, hogyha egy ismerős megjelöl egy képen engem, akkor én beállíthassam, hogy az én ismerőseim közül kinek jelenjen meg a hírek között?

Figyelt kérdés

Mert ha egy ismerősömet megjelölnek egy képen, akkor nekem megjelenik a hírek között, hogy x megjelölte y-t (a barátodat) ezen a képen.

Ha engem jelölnek meg, akkor tudom-e szabályozni, hogy az én ismerőseim közül ez az infó kihez jusson el? Nem beszélve persze arról az esetről, ha a postolónak is ismerőse, akit én nem akarok, de nyilván erre nincs kihatásom.


Vagy van összefüggés az idővonalas tiltással? Ha nem jelenik meg az én idővonalamon, akkor nem is jelenik meg az ismerőseimnél a hírek között?



2012. júl. 14. 22:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!