Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölti be a babylon...

Miért tölti be a babylon kezdőoldalt, ha egy új lapot akarok megnyitni?

Figyelt kérdés

a kezdőoldalt már átállítottam, mikor új lapot akarok megnyitni: [link]

tehát mikor a +-ra kattintok akkor a sza*r babylont adja ki.

kiegészítőknél körülnéztem, de nem találtam olyat ami ezt okozhatná, továbbá a toolbarját is megnéztem, töröltem, de még mindig jelen van a probléma.


2012. júl. 13. 12:59
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
Írd be url mezőbe azt hogy about:config és a lejövő beállításlistában töröld mindenütt a babylont. Nálam ez működött egy hasonló keresővel. Persze csak óvatosan, mást ne állítgass.
2012. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy igen erőszakos toolbar. Babylon eszköztár a WOT szerint error, pirossal jelöli a Google keresőjében.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__2..

2012. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megvan, megkerestem, de nem engedi hogy töröljem, a del-re nem reagál semmit. jobb katt:módosítás, másolás, név másolása, érték másolása, visszaállítás, új(karakterlánc,egész logikai)
2012. júl. 13. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban (és a rendszer-visszaállítás kikapcsolása után) menni fog.
2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!