Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet firefoxban beállíta...

Hogy lehet firefoxban beállítani az alapértelmezett keresőt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem valamit, ami elállította ezt a beállítást. Ha az url mezőbe beírok valamit, azt szeretném, ha a google keresné. Hogy tudom ezt beállítani?

2012. júl. 12. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Címsorba beírod, hogy about:config, és a browser.search.selectedengine változót beállítod arra, ami neked tetszik.


Az is működhet, hogy jobb fent a kis keresőmező mellett lenyitod a nyilacskát, és a menüből kiválasztod, hogy manage search engines. Mondjuk ez ellen a spyware-ek szoktak védekezni, akkor csak a fentebb leírt módszer működik.

2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az about:config -ban, ott google van beírva, de mégis a search.yahoo.com keresi a beírt szót.
2012. júl. 12. 17:07
 3/3 anonim válasza:
rákatintasz a firefoxra,ott van fent hogy tools ara katt egyet és options ott van hogy home page és rákatintasz a restore to default és le okézod és kész :)
2012. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!