Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kell még regisztrálni facebook...

Kell még regisztrálni facebook-on az ingyen facebook ért? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Régebben kellet a facebook-on regisztrálni a telefonszámot, hogy a 0.facebook.com elérhető legyen (nem tudom, hogy ha valaki nem regisztrálta magát akkor fel tudott-e menni).

Most viszont már nem lehet regisztrálni a telefont. Ez azt jelenti, hogy aki addig nem regisztrálta a telefonját, az nem is tudja igénybe venni a szolgáltatást, vagy csak simán rá kell menni? :D

---

Most Djuice-os vagyok, és ha tudnék T-mobile-nál ingyen face-ezni akkor átvinném a számom T-mobile-osokhoz. :)


2012. júl. 10. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemrég változott az üzletszabályzat, a 0.face még mindig él, annyi különbséggel hogy a kártyádon minimum 15 Ft-nak kell lenni a használathoz

A telefont meg nem kell beregisztrálni, elég ha böngészőben beírod h 0.faebook.com

A telefon regisztrálásának csak adatvédelmi célja van (pl elfelejted a jelszavad sms-ben kapsz újat)

2012. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a segítséget :) Amúgy is lehet, hogy átvittem volna, de így mindenképp átmegyek. Még egyszer köszi.
2012. júl. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!