Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Ha a honfoglalón zároltak...

SOS! Ha a honfoglalón zároltak a moderátorok az végleges? Van pár kedves lány, akit elvesztettem ezek miatt, most hogy vegyen fel velük újra a kapcsolatot, ha a nevükre sem emlékszem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 16:01
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
LOL, ha a nevüket se tudod, bitang fontos lehet... :D
2012. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A chatről tiltottak le káromkodásért?Mert az általában nem végleges,úgy emlékszem pár hétre szól.Ha azonban már a sokadik letiltás és nem az első alkalom,lehet,hogy végleges.
2012. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami H.E.K szabályzat sértésérért zároltak. Csak ismerkedésre használtam a chatet, sok-sok szexuális célzás is volt, de nem is figyelmeztettek sokáig. A fene sem tudtam, hogy nem lehet ott csajozni, meg szexet felhozni témának. Pedig sok a perverz lány, mindig írtak. Csak a névmemóriám sosem volt jó, meg nem is tudtam,hogy ilyen zárolás is van, mert ha csak tiltanak chatről, akkor még betudok képni és látom a neveiket, akikkel üziztem, de így még be sem enged lépni. :(
2012. júl. 7. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
ajjaj ha megsértetted a Hereverő Elmebeteg Köcs*göknek írt szabályzatot akkor akár ki is tilthatnak. engem nagyon meghatott a történeted drukkolok hogy ne így legyen
2012. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves lányok lehetnek számodra, ha a nevüket se tudod, legalább ne ilyen nyilvánvalóan írd le, hogy mekkora paraszt vagy.
2012. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van, igazából csak egy hiányzik, ő már felakart hívni magához a szobájába is, tudom mire célzott, mit akar, de így már esélytelen sajnos. :/
2012. júl. 7. 17:56
 7/7 anonim válasza:
hahahahaha:D forever alone :DDDDDd
2012. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!