Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inviteles, ZXV10 W300B típusú...

Inviteles, ZXV10 W300B típusú Modemmel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nos, az elmúlt órába újra telepítettem a Windows XP SP 2 operációs rendszert, feltelepítettem a szükséges hálózati videókártya, hang drivereket.A hálózati helyeknél volt egy olyan hogy helyi kapcsolat.Ezek után létrehoztam egy PPPOE csatlakozású hálózatot mely ugyebár jelszavas és felhasználó igényes hálózat mivel invitel modemes.Viszont mikor beírom a szolgáltató által kirendelt jelszavat és felhasználó nevet, és csatlakozni szeretnék az internethez, 678- as hiba kódot kapok egy csöpp várakozás után. Sok mindent kipróbáltam hogy működjön az asztali gépemen az internet, de sajnos eddig semmi nem vált be.Lenne esetleg ötletetek mivel próbálkozzak, mert mielőtt újratelepítettem a gépet rendesen működött minden.

2012. júl. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezeket mind végig csináltam ,de sajna a modemnél ugyan az a gond, Csatlakozás után leáll és 678-as hiba, sajna.
2012. júl. 7. 15:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Nah végig próbáltam az oldalon leírtakat, és működött, köszönöm segítséged.
2012. júl. 7. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!