Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kikapcsolást kilehet...

Internet kikapcsolást kilehet játszani?

Figyelt kérdés
T-home-s netem van ami egy modem router állomáson át jön a gépembe, van vezetékes telefon is rajta, és a telefon azt mondja be h a telefonállomás nem jogosult hívás kezdeményezésre... pedig most fizettem ki a júniusit egyedül nem fizettem be :S máskor is jártam így de amig aktívan használtam a netet addig nem kapcsolódott le a net, csak ha kilépptem minden netes dologból, tehát ha most nem lépéek ki a torrentből meg a böngészőből, akkor a net megmarad?
2012. júl. 6. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted ki a számlát akkor sehogy sem fog megmaradni a net.
2012. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ilyen szemeteket még csak július 6.-a van :S más meg 3 hónapig nem fizet és nem csinálnak vele semmit :S ráadásul mindig olyan számlát kapok olyan összegekről amikről tudom h lehetetlen de ők megmagyarázzák, hogy így van :S
2012. júl. 6. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Mi is T-Home-osok és a számlánk mindig az egekbe van. 12.000Ft lenne a havidíj de ők sokszor 20.000Ft-os számlát küldenek ami nem a valós összeg de ők mindig kimagyarázzák magukat.
2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nekem az alapdíjam 6000 ft + 1500 a vezetékes telefon, a vezetékes telefon az én szobámba van szóval tudom mennyi van róla telefonálva, ráadásul vezetékes telefont ingyen hívunk.. és a számlán mégis feltüntetik h 3-4 órák voltak beszélve és a 7-8ezer forint helyett fizetek 13-15 ezret
2012. júl. 6. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
T-home elég gyorsan reagál az ilyen fizetés késedelmekre. Nálunk UPC van és egyszer előfordult, hogy elfelejtettem befizetni a csekket és 1,5 héttel a fiz. határidő után adtam csak fel és egy mukkot se szóltak...
2012. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Náluk egyszer kikapcsolták a netet amikor egy számlát nem fizettünk ki. (Az a vicc, hogy félreszámlázás volt, elismerték és az ügyintéző mondta, hogy ne fizessük be....)


Egy telefon, 5 percen belül ment a net.


Ezt nem fogod tudni kijátszani. Ha kifizeted, vissza kapcsolják.

Amúgy pedig érdemes lenne megnézni a percdíjakat, mert lehet, hogy tényleg eltelefonálsz annyit, csak észre sem veszed.

2012. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok a percdíjakkal, de nem telefonál senki, nagyon ritkán telefonálunk, ha használjuk is akkoris csak a fogorvost hívjuk vagy a védőnőt vagy a háziorvost őket meg ugye nem kell mindenna csak hetente 2 hetente 2-3 percre, és a vezetékes hívás ingyen van, szóval nem értem, de amikor kikértem a részletes számlát a szolgáltatónál, ők feltüntettek egy csomó telefonszámot amiket régebben hívtam és feltüntették h ebben a hónapban ennyit meg enynit beszéltem velük, természetesen az utolsó 2 számjegy csillagozva van a telefonszámból de akkoris tudom h nem hívtam azokata számokat de ők megmondják h ez van a gépbe és hívtam őket :S
2012. júl. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!