Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGI Budapesten minden...

A DIGI Budapesten minden kerületbe rendelhető?

Figyelt kérdés
Egy másik felvetődött kérdés, lehet-e két, vagy több internetszolgáltató egyazon lakásban?
2012. júl. 6. 12:04
1 2
 1/12 lindmayer ***** válasza:

első nem

második igen

2012. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hazardteam ***** válasza:
Nem, mert ők "kintről befele" vagyis a külső peremkerületektől budapest centruma felé "terjeszkednek" ugyanis teljes mértékben magáncég és nem a már meglévő csillagpontos és egyéb hálózatokat használják, hanem saját optikai száltechnológiásat építenek ki folyamatosan. ettől is olcsóbb/jobb/stabilabb. Nekem is digi van, előtte meg volt vagy 5 szolgáltatóm (plusz a mobil) A digit eddig még semmi nem tudta megközelíteni sem.. Egyébként felhívhatod a központi számukat és megmondják neked utcára hol van hol nincs. A belső kerületekben ha jól tudom még nincs, legalábbis szélessávú net
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha isteníteni kell a DIGI-t akkor arra én is jelentkezek, 10/10-es szolgáltató, egy feketepontot sem tudok adni neki.
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lindmayer ***** válasza:

bent is van: a hatodik kerületben a Hősök tere mellett lakok, és itt már vagy 5 éve az van; bár itt is jellemző, hogy csak a nagy házakba vezetik be

vagy akár a weboldalukon, a rendelés opciónál rákereshetsz a saját címedre: ha nincs a listán akkor nincs is ott jelen

2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Budapesten olyan helyen nyomulok ahol semmilyen netszolgáltató sincs. Az utcán lévő póznán csak az áram megy szóval én mobilinternetet használok. Tehát nem elérhető minden kerületben.
2012. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint a III. kerületben van elérhető...
2012. júl. 6. 13:11
 7/12 Hazardteam ***** válasza:
Asszem békáson van, a többi lakótelepet nem tudom, meg az "óvárost" sem. Tényleg azt javaslom hívd fel a központi számukat és meg fogják mondani a te utcádban van e és ha nem, dolgoznak e már rajta és mikorra várható. Egyébként, ha már III-kerület: ha jól emlékszem éppen a pók utcai lakótelepen van az egyik digis központjuk és már elég régóta. 1x mi csináltuk náluk az infocentert, meg a grafikát és annak már vagy 5 éve legalább.. Telefonban megmondják, több ismerősömnek, akiknek ajánlottam a digit, vidékieknek is (pl. nyíregy) első kérdés az volt, hogy melyik kerület melyik utca és már mondták is az infókat. A nyíregyinél olyan is volt,h ogy első körben közölték abban az utcában nincs, aztán pár hét múlva felkeresték, hogy már "készül" vagyis építik ki és kb. mikor lesz kész. Be is kötötték nemsokára, azóta is használja nagy megelégedéssel fillérekért +a TV-t/telefont is megrendelte és no panasz egy szál se (még mielőtt félreérthetővé válnék: NEM vagyok digis alkalmazott:D)
2012. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az oldalukon/ügyfélszolgálaton meg tudják mondani, hogy elérhető-e egy adott címen vagy sem.


Lehet dicsérni és valóban jó árai vannak, de nekem negatív tapasztalatom van a Digivel a nagyszüleimnél.

Történetesen az, hogy nem tartom normálisnak, hogy 10-20 percenként szétkapcsol és újra kell kapcsolódni.

Esélyes, hogy Rákoskeresztúron a panelekben kicsit leterhelt a hálózat és emiatt, de akkor is elég bosszantó pár percenként újra fellépni.

2012. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hazardteam ***** válasza:

Nálatok lehet a gáz, mert én is ott lakom és 2 éve, mióta megvan tökéletesen stabil. eddig összesen 3x ment el a net az ő "hibájukból": 1x valami útjavító munkások átvágták a föld alatt vezető kábeleket (Digisek durván 1 délután alatt javították) 1x vihar volt és kiment az egész ,ház áramszolgáltatása valami évek óta sz@rakodó transzformátorszekrény vagy mi miatt, így a digi elosztója is lehalt arra az időre. 1x meg vaklakik megrongálták. Mindhárom esetben nagyon gyorsan reagáltak. az áramszünetnél viszont be kellett szólni emlékszem.


Használsz valamilyen routert? Mert ez tényleg nem normális, hogy 10 percenként szakad.. De történetesen én is itt lakom, szóval valami egyéb gáz lesz ott.

2012. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs router és tuti nem nálunk van a hiba, ezt biztosra veszem.

Esélyesebb az épületben lévő elosztóban vagy túl sok szomszéd torrentezik.

(Mert ugye az optika sem végtelen kapacitású.)

2012. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!