Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lockerz.com megszűnt?

Lockerz.com megszűnt?

Figyelt kérdés

régen néztem már meg az oldalt,most pedig valami teljesen más van helyette.bejelentkezni sem tudtam.

amúgy tudott valaki rendelni valamit is onnan?



2012. júl. 5. 23:07
 1/5 anonim válasza:

Nem megszűnt, hanem továbbfejlődött. Egyébként én is régebben regisztráltam, de én most is simán be tudok lépni. Érdembeli dolgot én se tudtam szerezni onnan, most már nem is lehet, csak venni jó drágán. Régebben pedig amikor fogd és vidd akciók voltak, úgy le volt terhelve a szerve már az első másodpercben, hogy még belépni is lehetetlen volt, nem hogy rendelni. És kb 5 percig tartott , aztán minden elfogyott.

Mostani helyzetében inkább valami közösségi csatorna / webáruház keveréke.

2012. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem örülök neki,mert 29000 Ptz-om van amivel nem tudok mit kezdeni akkor...
2012. júl. 5. 23:44
 3/5 anonim válasza:
Most is be lehet váltani, de hangsúlyozom, drágák a cuccok, és ahogy néztem pontokkal max 25%-ot lehet lefaragni, ami egyenlő a semmivel.
2012. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beváltanám a pontjaim és akkor kerülne annyiba,mintha bemennék egy boltba és megvenném belőle a magyar változatot amihez nem kell vennem semmit,hogy 230v-tal tudjam használni
2012. júl. 6. 09:13
 5/5 anonim válasza:
tud valaki meghívót küldeni?:))) megköszönném
2013. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!