Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért magas a pingem CS 1.6-ba?

Miért magas a pingem CS 1.6-ba?

Figyelt kérdés

Ezen a net sebességmérőn : [link]

35-ös Ping-et mértem, és 3,56Mbps-ot. De cs 1.6-ban szerveren mégis 200-on felül ugrál a pingem. Miért van ez?:s



2012. júl. 5. 22:59
 1/6 Argloss ***** válasza:
Nézd meg ezen az oldalon egy Magyar és egy amerikai szerverrel. Szerintem rá fogsz jönni, hogy miért.
2012. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:

És természetesen voltam olyan értelmes, hogy linket meg nem raktam a válaszomba... :)


[link]

2012. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

szóval?..

2012. júl. 5. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Amint látod, belföldi kapcsolatoknál megvan a ~35ös ping, viszont külföldre már lassabb.
2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de magyar szerverekre járok fel..
2012. júl. 6. 22:26
 6/6 Argloss ***** válasza:

Minél leterheltebb a szerver annál magasabb lesz a pinged, meg a szolgáltatódtól is függ, hogy milyen útvonalon továbbítja az adatokat. (hiába van közel valami, ha kerülőúton kell menni...)

Gondolj a közlekedésre. Azonos út megtételéhez nem mindig elegendő ugyanaz az idő, mert számít a forgalom meg az út is...

2012. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!