Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem vacakol a Youtube...

Csak nekem vacakol a Youtube vagy a gépemnek van baja?

Figyelt kérdés
Amikor zenét hallgatok a youtube-on és közben mást is csinálok a neten, a videó úgy csinál mint amikor a régi kazettás magnókban beakadt a szalag. Kb. 3 napja csinálja ezt. A gépemnek van baja?

2012. júl. 3. 20:11
 1/10 anonim válasza:
Pont fel akartam én is tenni a kérdést, már engem is idegesít. Berakok egy zenét, elkezdek pl GYIKezni, és nem lehet rendesen hallgatni közbe a zenét, mert akadozik. Szerintem youtube hiba, ha nem csak nálad van ez a baj.
2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tud idegesíteni :/
2012. júl. 3. 20:33
 3/10 anonim válasza:
Egyébként vagy túl lett terhelve a youtube, vagy a rosszabb gépek már nem bírják. Ezt abból következtetem, hogy nekem már nincs az a csúcstechnológiás gépem, bár a tiédet nemtudom. Elmondod?
2012. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

AMD Sempron(tm) Processor 140

Processor 2.71 Ghz, 1,75Gb RAM

CPU 2700MHz

Videok: NVIDIA GeForce 630a(512MB)

2012. júl. 3. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja néha mostanában! Pedig eddig teljesen jó volt. Operában meg már egyáltalán nem akar működni a youtube. Nem hiszem el, hogy a youtube-ot nem tesztelik eléggé ahhoz, hogy minden gépen működjön. Nem értem az egészet.
2012. júl. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nekem meg azt írja ki hogy hiba történt próbálkozz később.

minden videónál már kb. 3 napja :S

2012. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nézzétek meg, hogy a html5 nem-e be van kapcsolva. Nekem Operával az volt a baj.
2012. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hazardteam ***** válasza:
Hát nélam ilyen nincs, pedig elég gyér gépem van. Hétvégente szokott max olyat, hogy néha lassan tölt, de olyankor nagyon sokan használják.
2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csili02 válasza:
6/8 nekem is ez a baj ha elindítok egy videót mindig azt írja ki hogy "Hiba Töetént.Próbálkozz késöbb" és amikor már 5-ötszörre frissítem akkor sem jó nem mindig van ez de elég gyakran :/
2012. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én újratelepítettem a gépet és már nem csinálja :)
2012. nov. 23. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!