Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni skype-ra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért ennél több infó kellene. Ír ki vmi hibaüzenetet? Ha igen mit?

Fut tűzfal a gépen? Ha igen, akkor a skype engedélyezett bent?

2009. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zt írja ki h forduljon a rendszergazdához.Van tűzfal és nem tom h engedélyezett-e a skype
2009. júl. 9. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szinte biztos, hogy a tűzfal blokkolja! Eddig, ha olyan géppel találkoztam, ahol a skype nem tudott bejelentkezni és a gépen futott tűzfal, mindenhol a tűzfal volt a ludas.

Próbáld meg, hogy ideiglenesen kikapcsolod a tűzfalat. Ha ezek után működik a skype, akkor egyértelmű.

2009. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tűz Madár válasza:

Sziasztok, nekem is ugyanez a probléma, annyi kivétellel, hogy a tűzfal-megoldás nem segített. A Windows tűzfalat is és az AVG tűzfalat is kikapcsoltam már, úgy sem működik.


További lehetőségek?

2012. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tűz Madár válasza:
Inkább leírom pontosan, mi az ábra. Most regisztrálnék Skype-ra, csinálnék egy fiókot, mindent, ami kellett, megadtam és azután leragad ott, hogy Skype nevet ellenőrzi, hogy nem foglalt-e vagy gondolom valami ilyesmi, és innen nem lép tovább. Utána írja ki, hogy nem sikerült regisztrálni, meg, hogy forduljak a rendszergazdához, illetve próbáljam meg 2 perc múlva. Ez előtt még nem volt telepítve Skype, illetve a számítógépet is újraindítottam már. A Windowst újrarakni nem fogom emiatt, de remélem, erre a problémára nem ilyen bonyolult a megoldás. Üdv és köszönöm a segítséget.
2012. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!