Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet eltüntetni amikor like-olok valamit?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek a kezdőlapra, és előtte pl like-oltam pl 50 képet, vagy bármit, hogy lehet beállítani, hogy ne jelenjen meg automatikusan a kezdőlapon?

Gondolok arra, hogy B.M. a következő 12 képet kedvelte.

Be lehet állítani, hogy ne jelenjen meg automatikusan?


2012. júl. 3. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elég zavarosan fogalmaztam, de aki értette kérem segítsen!


Előre is köszönöm, és szép napot mindenkinek!

2012. júl. 3. 13:48
 2/4 anonim válasza:
Az adatlapodom tudsz olyat csinálni hogy a likeolt dolog bejegyzésének jobb felső sarkában a kis nyílra kattintasz és elrejtés, és azt hiszem van olyan is hogy ne jelenjen meg többet de az nem biztos.
2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon egyszerűen! Ha fejen állsz kétszer, de úgy, hogy előtte megszagoltad a zoknidat, aztán pedig menj ki a szabadba, és kezd el kiabálni a következőt: Facebook Isten! Kérlek segíts! Tüntesd el azt amit lájkoltam, és elvezetem a népet a kánaánba!
2012. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a válasz!


A második válaszolónak is, bár nagy fanatikus lehetsz, ha ilyen módon szoktál imádkozni az facebook istenedhez.. De hát, ahány ház, annyi szokás! Sok szerencsét a jövőben, reméljük segít neked máskor is! :)

2012. júl. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!