Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Proxy serverekre lenne szükség...

Proxy serverekre lenne szükségem, olyanokra ahol az ip cÍm mindegyiknél más és más.!?

Figyelt kérdés
Tehát van 1 weboldal ahová sok ismerősöm akar beregisztrálni,de helyettük én csinálnám meg.A gond hogy 1 ip cimről csak 1 regisztráció lehetséges,ezért kellenének olyan proxik ahol mindig más az ip cim.Kerestem neten,találtam is,de nem sokat és amik vannak azok között is sok az azonos ip cÍmü és igy használhatatlanok.Hol tudok korlátlan mennyiségü proxyt találni? Vagy,hogyan tudom megoldani hogy gyorsan tudjam változtatni az ip cÍmem?

2012. júl. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nem kereshetted eléggé.

2012. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit akarsz nem olyan egyszerű ahogy képzeled de megoldható.


Először is az ip címeket a szolgáltató osztja szét a felhasználok között. ADSL -nél ha kihuzod a modemet és visszadugod valószínűleg más ip -d lesz.


UPC nél már nem igy müködik ott kb semmit se tehetsz, diginél sztem lehet próbálkozni , a router be talán érdemes belenézni, nehéz ügy.


Proxykat lehet tiltani, a jobb oldalak szokták is.


Van még a Vpn is de azok fizetősek.


Én tor al probálkoznék.

2012. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az a tor?
2012. júl. 2. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nehéz lenne elmagyarázni hogy működik, egy második internet lényegében. Vannak átjárok a két internet között, de nagyon nehezen visszakövethető.

2012. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Küldted ezt az oldalt,viszont nekem olyan proxyk kellenének ahol ha rákattintok a proxy névre akkor kijön egy wweboldal és oda irhatom azt az url cimet amit más ip vel akarok meglátogatni.pl mint ez freebypassproxy.com

2012. júl. 2. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Böngészni tökéletes de regisztráció nem biztos fog vele működni, a html csomagokba belepiszkál.
2012. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!