Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a leggyorsabban...

Hogyan tudok a leggyorsabban ismerőst törölni?

Figyelt kérdés
A facebookomon már egy jó ideje 5,440 ismerőst jelez ki, bár ez tök ellentmond annak hogy az embernek csak 5000 ismerőse lehet...nos hát én ma már 80 embert töröltem de olyan fárasztó annyit kattintgatni. nincs valami gyorsabb megoldás? meg erre a progblémára mi a megoldás hogy 5440 ismerőst jelez ki, és a valóságba kb 4000 van, és nem enged visszaigazolni még olyan embert sem, akit ismerek...sürgős:(

2012. júl. 2. 09:48
 1/3 anonim válasza:
szerintem nincs,marad a kattintgatás:D
2012. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Talán nem kéne ötezer jelölgetős csoportban lenni.. és akkor talán nem lenne annyi ismerősöd.. de hát ez a mai tini pinák nem értik.

De amúgy nincs más megoldás.

2012. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
semmilyen csoportba se vagyok benne és nem jelölgetek senkit. csak régen hülye szokásom volt mindnekit visszaigazolni mert napi 50 jelölésem megvolt..
2012. aug. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!