Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letörölhetem az Internet...

Letörölhetem az Internet Explorert ha a Google Chromét használom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
IE-t le se lehet törölni asszem, régen próbáltam de nem tudtam sehol, de bocs ha nem igaz, mert akkor én is várok választ rá...
2012. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd meg, nem sok helyet foglal. Vannak olyan funkciók, programok, amikhez szükséges is az IE.
2012. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Mint windows szolgáltatás, letörölhető. Vezérlőpultban a programok hozzáadása/eltávolítása menüben lehet.
2012. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második hozzászólóval. Enni nem kér, és programok használhatják a háttérben. (Úgy, hogy te ezt észre sem veszed.)
2012. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IE beleépül a rendszerbe. Elvileg ki lehet irtani, de pár program panaszkodhat, ha nincs fent, szóval jobb, ha meghagyod.

Ha nagyon zavar, tüntesd el mindenhonnan az ikonját. :)

2012. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy hagyd fent, zavarni nem fog. Állítsd alapértelmezettre a Chrome-ot, az IE meg elvan ott magának, észre sem veszed hogy fent van. Néha viszont jól jöhet.
2012. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!