Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány karakteres egy 128 bites...

Hány karakteres egy 128 bites WEP jelszó?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a modemem jelszava számokból áll, de elfelejtettem hogy pontosan hányból... :(

2012. júl. 1. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13
2012. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én úgy emlékszem hogy 2x13... a jelszó két számjegy ismétlődéséből áll, tehát alapból nem lehet páratlan a karakterek száma.
2012. júl. 1. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
A Kulcsnak 13 karakter hosszúnak kell lennie a 128 bites ASCII-kulcs típusnál, 26 karakter hosszúnak a 128 bites hex kulcs típusnál.
2012. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor nekem hex kulcsom van, és jól emlékeztem a 26-ra, de még mindíg nem enged fel :(

Beírom a jelszót, kiírja hogy csatlakozás -> IP cím kérése... Ezután mint ha mi sem történt volna, csak annyit ír ki hogy "letiltva, WEP által biztosítva"

Androidról próbálok fellépni, és eddíg hónapokig.jó volt... lehetséges hogy a mobil romlott el ?

2012. júl. 2. 08:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy másik géppel, pl. kölcsön kérsz egy laptopot amíg megnézed. Oda is beírod azt a jelszót amit a telefonon írtál, ha működik akkor a telefonnal van a gond.

De szerintem egyszerűbb egy reset és utána megadni új jelszót. A WEP titkosítást nem ajánlom, egy átlag felhasználó is fel tudja törni egy videó megnézése, és 2-3 fájl letöltése után.

2012. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor melyik a legbiztosabb titkosítás, amire fel tudok menni telefonról a jelszóval, de nehéz feltörni ?

Laptop elkérés ki van zárva, falun lakom, és nem ismerek olyat akinek ilyen laptopja lenne. A géphez kéne vennem egy wifi vevőt, ezen már gondolkodtam párszor, de minek ha ott a kábeles net ? (ugyan arrol a routerről, mint amin wifi is van)

2012. júl. 2. 09:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Telefonnál nem tudom, de falun annyira nem is lényeges. Ott tényleg elég a WEP.
2012. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam más fajta titkosítást is, és a csatlakozási kísérletwm után ugyan azt írja ki, mint előtte: letiltva, ... által biztosítva. Sajnos most csak biztonság nélkül tudok róla netezni... Elvileg nem nagy a hatósugara, a ház köré nem ér el... esetleg a ház elé, de ki az a hülye aki ott áll órákon keresztül és netezik ? :) Ennek ellenére jobban örülnék annak, ha védve lenne.
2012. júl. 2. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha valaki látja is a hálózatod, nem valószínű h van akkora jel h még rá is tudjon csatlakozni. De be lehet állítani a legtöbb rouerben, hogy csak a listán szereplő MAC címek tudjanak csatlakozni
2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt a beállítást már láttam, nálam max 32 cím írható be, de honnan olvashatom le a mobilom címét ?
2012. júl. 2. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!