Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka h nem tudok...

Zsolti001 kérdése:

Mi lehet az oka h nem tudok belépni a facebookba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a problémám.

Be volt regelve a telószámom hogy ha belépek akkor küldjön egy ellenörző kódot.De tegnap este összeomlott az oprendszerem és ujratelepítettem a gépemet.

Ezután amikor be akartam lépni nem engedett be ezzel az üzenettel:

Nem érkezett még meg a kód? Néha az SMSek akár 12 órát is késhetnek!

You can also login from a recognized device to approve this login.

Are you using a new browser? Because you have turned on Login Approvals, you will be asked to enter a security code when you login from a new browser (even if you have used another browser on your computer).


Sorry, we don't recognize the computer or device you're using.

You currently have no phone listed on your account. Please log in from a recognized device to regain access to your account.

Once you regain access, we recommend adding a new phone or disabling the login approvals feature.

Pedig nem is töröltem a regelt teloszámom a facebookról!

Mi lehet az egésznek az oka?Vagy esetleg van rá valami megoldás hogy visszakapjam a facebookom?

Előre is köszönöm a segítséget!!



2012. júl. 1. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van megoldás, csinálj újat :D
2012. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Más megoldás h megmaradjon a facem?:-)Másik facebook csinálása nélkül!!
2012. júl. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!