Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az idővonalat...

NevemSenkiii kérdése:

Facebookon az idővonalat használom. Úgy van beállítva, hogy, ha megosztok egy hivatkozást akkor csak én láthassam. Hogy kell át állítani, hogy csak az ismerőseim láthassák?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha hülyének hívtok emiatt, đee lécíves mondjátok meg, hogy kell átállítani....

2012. júl. 1. 13:12
 1/5 anonim válasza:
A jobb felső sarokban van egy kis lefele nyíl, ott kell kiválasztani a privacy settings-t ami felülről a harmadik (magyarul biztonsági vagy adatvédelmi beállítások, bár nem tudom biztosan mert nekem angol nyelvű a facebookom).
2012. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig eljutottam.....

És itt hogyan tovább.

(Le lehetne írni pontosan, nem akarom elcseszni a facebookot)

2012. júl. 1. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Amit zölddel alá húztam, ott a végin van az a lakat.

Azt hogy állíthatom át, hogy ne "csak én" hanem, hogy az ismerősök láthassák.

2012. júl. 1. 13:41
 4/5 anonim válasza:
Ott ahol írtam, azt jelölöd be hogy "friends" vagy magyarul gondolom ismerősök, a középső ikon. De egyébként egyenként is beállíthatod a lakatra kattintva. Ha ezek után se jó akkor valami baj van a facebookoddal :D
2012. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem jó,

akkor rossz a face.

Na jólvan, azért köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!