Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell használni az ipon.hu-t?

Hogy kell használni az ipon.hu-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék összerakni egy gépet, iponon, ahogy láttam sokan tették már, de nem tudom,hogy hol kéne ezt megtenni, azt értem,hogy valahol rendelésnél, de még odáig se jutottam el, mi a pontos procedúrája annak,hogy összeállítsak egy számítógépet?

2012. júl. 1. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


kiválasztasz valami konfigot, konfigurálás, azt cserélgeted az alkatrészeket...

2012. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálj az oldalon, lépj be és nyisd meg ezt az oldalt :

[link]


Itt találsz előre összerakott gépeket. Nézd végig és ha valamelyik megtetszett vedd, meg. Ha nem, de közel áll az elképzelésedhez akkor csak változtasd meg azokat az elemeket amiből mást szeretnél. Vagy egyszerűen cserélj ki mindent és válassz saját belátás szerint.

Ha valamit nem értesz akkor e-mail-ben nyugodtan kérdezz tőlük, szakszerűen válaszolnak. Ha elkészült a gépösszeállításod meg is kérdezheted tőlük, hogy működni fog-e, nem lesznek-e inkompatibilis alkatrészek.

Segítőkészek, megfelelő tudással rendelkeznek, és gyorsan válaszolnak munkanap esetén.

2012. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, sokat segítettetek! :)
2012. júl. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!