Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a felkérés a facebookon?

Mi ez a felkérés a facebookon?

Figyelt kérdés

Egy alkalmazás (szerelemteszt). Mellé volt írva egy egyes. És a kezdőlapnál a hírdetések tetején ott van, hogy: 1 szerelemteszt felkérés. Ha rákattintok, behoz egy csomó alkalmazást. De a szerelemteszt sehol. És azt sem tudom, hogy ki kérne fel.


A játék alkalmazásoknál azt értem, ha felkérés van. De ennél nem tudom.


Valaki üzenne ezzel, vagy csak kamu?



2012. júl. 1. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem telepíteném. Lehet hogy valami vírus vagy adathalász program. Akár a facebook jelszavadat is ellophatják az ilyen alkalmazásokon keresztül. Egyébkén én úgy tudom, hogy ha valaki rákattint egy ilyen alkalmazásra és engedélyezi, akkor azt automatikusan tovább küldi az összes ismerősének. Ha azok is rákattintanak, akkor ők is automatikusan továbbküldik... Szerintem kamu.
2012. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van olyan alkalmazás is, aminél oda van írva, hogy előbb lájkold az oldalt. De semmilyen lájk gomb nincs. Más ismerőseim mégis használják.
2012. júl. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!