Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szétesett néhány oldal, mitől?

Szétesett néhány oldal, mitől?

Figyelt kérdés

Néhány perce a CCleaneres tisztítás után úgy látom, hogy szétesett egy csomó oldal: fb, index, origo, yt, stb.

A gép és a böngészés is úgy általában lassabb lett. Csináltam 2 nappal ezelőtti állapotra rendszervisszaállítást, de azután is ilyen maradt. Hogyan, milyen beállítással hozhatom vissza az értelmesebb oldalát az oldalaknak? Így használni sem lehet ezeket, nem tudok pl bejelentkezni, nincs kép, stb. Köszi a segítséget!


2012. jún. 30. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
a gmail fiókot is csak alap html-ben tölti be
2012. jún. 30. 20:33
 2/10 A kérdező kommentje:

és fent a böngésző tetején a forgó töltőikon állandóan pörög, mint ami még mindig tölt (régen ez nem volt)

mondjuk ez csak erre az oldalra jellemző (GYiK), most vettem észre

2012. jún. 30. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a Ccleaner hibája, vírust (trójait, férget, rootkitet) kapott a géped. Lehet, hogy ez a Morph okozza, akkor egy jó módszer létezik: az újratelepítés.

[link]

[link]

2012. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a D-ről netezek, ennek ellenére megfertőződtek a böngészőim, a Google és Gmail sem működött. Windows biztonsági résén át jutott be a Javascriptbe ágyazott Morph féreg, valamilyen gagyi reklámmal. C újratelepítése után minden rendben van.
2012. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja, ez ilyen egyértelmű, más nem lehet?

Nem az összes oldallal van megjelenítési probléma, csak néhánnyal, amit a kérdésben írtam. Bithumen pl ugyanúgy jön be mint eddig. Port.hu is olyan mint régen, forvo szintén jó...A gép úgy néz ki, mégsem lassabb.

2012. jún. 30. 20:58
 6/10 A kérdező kommentje:

Megoldódott, lett egy sejtésem és újra lefuttattam a CCleanert.

Most már jó, az volt a gond, hogy az első takarítás alatt visszanyitottam a böngészőt, miközben pont azt tolta le a CC, és így félállapotban maradt a folyamat.

Bár szólt, hogy zárjam be, be is zártam, de nem vártam elég időt és újra megnyitottam.

Köszi azért :)

2012. jún. 30. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam sem állt le minden, a böngészők a www.ok.hu keresővel működtek, nem is lassult le, de rendkívűl idegesítő volt az, hogy nagyon sok oldalt nem töltött be. Fagyott a mobilnet stickje is, állandóan megszakadt a kapcsolat.

Egyébként nem is olyan bonyolult a C újratelepítése.

2012. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az újratelepítés érdekesmód ma eszembe is jutott, igen jót tenne...De ettől függetlenül a jelenlegi probléma megoldva. Persze ettől még lehet vírus vagy faló, nincs kizárva, remélem pár napig nem okoz gondot.
2012. jún. 30. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak vírus okozhatja hanem a DNS casche memóriából el lettek távolítva az ip címek és ezeket kéri le ujból a windows dns szervertől idővel vissza ál csak a cleaner mindent letörölt. ami eddig memóriából ment most vissza hozná csak hát aazok a gépek se tudnak rögtön kiszolgálni azért keres folyton és az oldal is ezért van elcsuszva mer hiányos minden.
2012. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen hibákra megoldást jelenthet ha a Firefoxban az Előzmények/Előzmények törlése menüre kattintasz, és törlöd a mai nap előzményeit. Nekem is ilyen problémám volt, mint neked, és ez megoldotta.
2014. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!