Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak wifi megbuheráló...

Vannak wifi megbuheráló programok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 02:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha linuxod van akkor igen. :)
2012. jún. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz megbuherálás alatt? Windowsra is van néhány, de nagy része Linuxos, igen.
2012. jún. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem androidra kellene XD
2012. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D Hogy pl. nem kell jelszó más wifijéhez, vagy kitalálja. Nem értek hozzá, hogy működik ez, de nekem most kéne egy, Windows 7 van a gépemen. Arra van valami?:D
2012. jún. 30. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Bírom ezt a "de nem értek hozzá" embereket. Vannak, de ne hidd, hogy normális titkosításban 1-2 perc alatt megfejti bármi is. Ha lenne ilyen, akkor mindenki lopná a netet, inkább kérd el a jelszót...:D egyszerűbb...csak azért vagyok ennyire "segítőkész", mert én sem örülnék, ha a szomszéd feltörné a router-em(nyilván te se örülnél fordított esetben)
2012. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jójó, tudom, hogy nem a leggerincesebb dolog, de ha valaki esetleg mégis tud ilyet, akkor légyszi írjon!:D
2012. jún. 30. 23:28
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:
Menj át a szomszédhoz, és beszéld meg vele, hogy havi egy ezresért adja mega jelszót...
2012. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
-.-" Ha ezt akartam volna, megcsinálom.
2012. aug. 9. 09:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem drága "ki, ha nem én", ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, ne oszd az észt, mert nem az volt a kérdés, hogy miért ne használjak lejelszavazott wifit, neveld inkább a gyerekedet, kössz. Ha nincs, szülj egyet.
2012. aug. 9. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:

"neveld inkább a gyerekedet, kössz. Ha nincs, szülj egyet."

Szülni nem fogok, max csinálni, de az biztos, hogy értelmesebb gyerek lesz, mint te.


Bocsánat, hogy nem segítek illegális dolgot elkövetni... Amúgy csak egy kis hozzáértés kell és simán összekereshető a neten az infó, hogyan kell ezt csinálni. Aki erre is képtelen, az ne akarjon hackelni.

A felcsattanó válaszodból pedig kitűnik, hogy tizenéves wannabe vagy és bőven akad még mit tanulnod az életről.

2012. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!