Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet gyorsítani a netet?

Racz Mario kérdése:

Vissza lehet gyorsítani a netet?

Figyelt kérdés
A szolgáltatóm nap közben korlátozza a torrent letöltési sebességét.Éjjel minden rendben van, de nappal korlátozzák(nagyon !!!).A sima direct linkes letöltést nem, csak a torrentet...Mit lehetne ezzel kezdeni ?

2012. jún. 28. 13:32
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
a torrent az p2p alapú kapcsolat. valószínűleg ez van lekorlátozva a nappali órákban mert a szolgáltatónak kicsi a jelenleg vásárolt sávszélessége, és hogy fennakadás nélkül tudja biztosítania szolgáltatást, ezért van szükség ilyen intézkedésre. Kikerülni úgy tudod, ha torrent szervert használsz .. az tölt le helyetted nem az otthoni gép, te pedig onnan húzod le FTP-n .. ha jól olvastam az nincs lekorlátozva.
2012. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a szolgáltatód QoS -el korlátozza a forgalmadat.

gondolom portra és IP protokollra állítja be a szűrést.


állítsd alacsony portra (1024 környékére) a torrent kliensedet, hogy azon listeneljen

egyes esetekben a kapcsolatok titkosítása is megoldás lehet, ezt szintén a kliensedben tudod belőni.

2012. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kapcsolatot hol tudom titkosítani az Utorentben ... ?

Valahol találok ingyenes torrent szervert ... ?

Előre is köszi :D

2012. jún. 28. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

utorrent -ben nyomd meg az F1 -et, keresés és oda beírod, hogy encryption, vagy google -be

vagy nem írod be sehova, hanem belépsz a beállításokhoz, és megkeresed.


ingyenes torrent szervert szerintem nem kapsz senkitől

vagy te dolgoznál nekem ingyen egy hónapig?

2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, de a titkosítás nem segített :D

A torrent szerveren még gondolkodom.... Esetleg még valami ?

2012. jún. 28. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

válts szolgáltatót, hívd fel őket (vagy akinek a nevén van), mondja le az ügyfélszolgálaton és említse meg, hogy az a baj, hogy shapelik a forgalmat, ezért szolgáltatót váltotok.

van rá esély, hogy megváltoztatják, olcsóbb is lesz, csak maradjatok.

2012. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD :D Magyarul egy kicsit szórakozzak :D És mi van ha nem jön be ? :D Vagy pl. elmondom, hogy váltok és ő nem szól rá semmit :D Amugy azt mondták, azért, mert túlságosan le vannak terhelve, ezért adnak éjjeli torrentezést....
2012. jún. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!