Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze minden nap...

Miért omlik össze minden nap a Flash Player és a Shockwave Player is?

Figyelt kérdés
Mindkettőből a legújabb van telepítve és egy hete minden nap összeomlanak, akadnak a zenék neten, és a Youtube videók is :/
2012. jún. 27. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A flash player legújabb verziója nem éppen oloyanra sikerült, mint tervezték, szerintem javítani fogják hamarosan
2012. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem marad a csendes tűrés. Valamit tényleg nagyon elbarmolnak. Gondolom nem vígasz, de nálam is ugyanez van hetek óta. :D
2012. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ma, 2013 március 1-ét írunk és még mindig összeomlik, semmit nem tudok megnézni, játszani, még a tescos újságot sem tudom megnézni. Mi lehet ez és hogyan lehet megjavítani?
2013. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le is kéne frissítened, nekem már tavaly augusztus óta rendben van, nem azzal van a gond
2013. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!