Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem Windows Vistám volt és...

Nekem Windows Vistám volt és rátettem egy windows7et és az internet nem műkődik. Még vistában működött az internet most meg alul wifit jelez csak és nem birom átálitani nem tudom miért nem jó?

Figyelt kérdés
Hálozat kártya:Ethernet-Vezérlő [NoDB]

2012. jún. 27. 10:04
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:

Fel kellene telepíteni azt a hálózati kártyát, nem ? :)

Laptop típus alapján (vagy ha asztali pc akkor alaplap típus alapján) kikeresed a gyártó oldalán, az ÖSSZES drivert. Vagy a hozzá kapott lemezről.. :)

2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen csodálkozom nap mind nap hogy sajnos sokan azt hiszik és joggal hogy ha a legújabb operációs rendszert rakják fel a gépükre

csak a tovább meg a next meg az OK ot kell nyomni

ami egy laikus szemével igaz is hiszen egy kb 30 EZER Ft os rendszer már tudhatná ezeket !!

ÉN a mai napig csodálkozom azon hogy amikor a windows megkérdezi hogy a drivert ill illesztő programot meg e keresse a neten és csodák csodája NEM TALÁL SEMMIT :(

2012. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, mivel a saját adatbázisukat tudja megnézni és több ezer gyártó van.

Nincs minden driver meg a Microsoftnak sem.


Csak a gyártó oldalát kell megnézni és kész, jobb mint a Win-re bízni.

2012. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Windows 7 a hangkártyát meg a hálókártyát eddig mindig felismerte driver nélkül, csak a videókártyát nem(illetve egy-ketőt felismert de ahhoz akkor is kell driver)
2012. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam a win 7 tel mint te nekem állandoan leállt az internet. A számitástechnikai szervizesnek ment otthon nálam nem. Lehet hogy régi a böngészö program ? Mert az is szivathat. Nekem a vistán volt hasonló gondom ott is leállt az internet mert internet explorer 7 volt rajt lekelet cserélni internet explorer 8 ra hogy müködjön azal mükösódik de a win 7 az szar operációs rendszer az biztos mert én sokat szoptam vele pedig erös gépem van
2012. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"internet explorer 7 volt rajt lekelet cserélni internet explorer 8 ra hogy müködjön azal mükösódik de a win 7 az szar operációs rendszer az biztos"


Igeeeeen, a Win7 sz*r, mert nem tudtad használni.

Biztos az oprendszer hibája...


A probléma ott kezdődik, hogy IE-t használsz.

Tegyél fel első körben egy rendes és használható böngészőt.

2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 10:55 igy van a neve opera
2012. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utoldó kettő jasználjátok ti a windows 7 et Életetek végéig
2012. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kösz, most is vegyesen használom a Win7-et többféle linuxal.

Meg nem sokára jön a Win8...

2012. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!