Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelennek meg rendese...

Miért nem jelennek meg rendesen a Firefox legújabb verziójában a flashes objektumok?

Figyelt kérdés
Firefoxban (13-as verzió) fórumokon begyázatott Flash-objektumok (YouTube stb.) "letörlődnek" a képernyőről görgetéskor, eltűnik a teteje/alja stb., mintha valamilyen képfrissítési probléma lenne (ha elindítom a lejátszást, akkor viszont működik). Internet Explorerben és Chrome-ban nincs ilyen probléma, és a Firefoxban sem volt a Flash Player legutóbbi frissítéséig. Mit lehet tenni?

2012. jún. 27. 08:23
 1/5 anonim válasza:
25%

Mikor tanuljátok már meg h a Firefox egy kalap szart nem ér?

Google Chrome!

2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor nem volt más böngésző csak az Internet Explorer akkor az volt a "Király".

Megjelent a Firefox és akkor meg az Internet Explorer volt sz@r?

Megjelent a Google Chrome! és most meg a Firefox a sz@r?


Szerintem ez egyáltalán nem így van. Valószínűleg nem a Firefoxal van a probléma, hanem a Flash Playerrel.

Töröld le a legutóbbi Flash Playert mert valószínűleg az nem működik rendesen.

Próba képen telepítsd ezt

[link]

2012. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

08:55


Mikor tanulod már meg, hogy a Google Chrome egy kalap szart nem ér?

2012. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tegnap aztán magamtól is rájöttem, hogy a Flash Player legújabb verziója, a 11.3.300.262 (ha jól emlékszem) a rossz. Az Origo Techbázisról letöltöttem egy régebbit (a legnépszerűbb letöltések között is ott van, azt hiszem 2.202 a verziószám vége), azzal nincs semmi baj.


Nekem az Internet Explorerrel sincs semmi bajom, nagyon sokáig csak azt használtam (a hibái ellenére mégiscsak az tudja alapból a legtöbbet), a FF-ra csak nemrég szoktam rá. Kipróbáltam a Google Chrome-ot is – az első verziót és most a legutóbbit is –, de azt változatlanul primitív gagyinak tartom. Az egyetlen előnye, hogy nagyon gyors, de más sem.


Ami eléggé bosszantó a FF-ban és a Chrome-ban is, az az, hogy nem lehet beállítani, hogy új lap megnyitásakor milyen lapot hívjon be. Az Internet Explorer ezt is tudja ALAPBÓL, a FF-hoz kiegészítő kell hozzá, a Chrome nem tudja (csak a saját kezdőlapján jeleníti meg). Nem értem, hogy egy ennyire alapvető funkciót miért nem lehet beépíteni az összes böngészőbe.

2012. jún. 28. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából felesleges hozzászólnom de a google crome valóban egy hulladék dicsérik meg nagy reklámot csapnak neki és teli van hibákkal ráadásul hatalmas rendszerigényei vannak. Az automatikus frissitést letiltani benne kész ceremonia és akkor is frisiti magát ha kikapcsolom ráadásul ha kiiktatom a frissitését a szolgáltatásoknál még akkor is gyökérkedik. Jo alaposan beépül rendszerbe olyan mint valami kém program ami adatokat gyűjt a gépen a felhasználorol. Elég egy agresziv böngésző szerintem. És ami a gyorsaságot illeti igazából minimális a többi bőngöszéhöz képest. Én maradok a jó öreg mozi lánál. igaz néha vanak fogyatékosségai de elenyészőek. Nekem ez a nagy szerelem :-) pedig ismerek vagy 25 féle böngészőt
2013. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!