Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoreon hol tudok ingyen...

Ncoreon hol tudok ingyen torrenteket keresni?

Figyelt kérdés
Az arányomat szeretném javítani, de nem tudom hogy keressek ingyen torrenteket, amin csak a feltöltés számít. Hol tudnék ilyeneket kereseni?
2012. jún. 26. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az oldal szabályzatát, vagy a Wiki menüpontot. Már hónapok óta aránymentes rendszer van, azaz minden torrent ingyenes. Mivel nincs arány, nincs kötelező minimum sem.


Amit letöltöttél, azt vagy 1.0 arányig kell seedelni, vagy ha nem sikerül, akkor összesen 48 órát 14 napon belül (napi átlag 3,5 óra). Ha ez megvan, teljesítetted a szabályt.

2012. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nég egy kérdésem lenne, letöröltem véletlen egy letöltött filmet, így nem tudom seedelni, azzal mi lesz?
2012. jún. 26. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Rangtól függően havonta 20-30 ilyen "baleseted" lehet, amit elnéznek (most amúgy sincs büntetés érvényben), ez bele van kalkulálva a szabályzatba. Az Aktivitás menüben látod a statisztikát, és a szabályzatnak nem megfelelő visszaosztást hit'n'run-nak nevezik.


Ha mégsem akarod látni, hogy van 1 szabálytalan torrrented, akkor újra letöltöd, és annál teljesíted az elvárást.

2012. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, köszönöm! :)
2012. jún. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!