Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt előre a YouTube?

Bemapoe kérdése:

Miért nem tölt előre a YouTube?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, hogy immár nem lehet olyat, hogy előre betöltöm a videót és utána megnézem (akár offline is), hanem a szürke, töltést jelző csík mindig "bevárja" a piros csíkot, azaz csak akkor tölt, amikor szükséges.


Ez lassú internetkapcsolatnál is bosszantó, meg akkor is, ha be szeretnék tölteni egy videót előre, hogy mondjuk a vonaton megnézzem.


Másnak is ez van? Hallott valaki arról, hogy miért? Lehet valamit kezdeni ellene?



2012. jún. 26. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, szerintem mindenkinek. Valószínűleg azért csinálták így, hogy ne menjen ki a sok data fölöslegesen. Engem is marhára bosszant. Nem tudom, mit lehetne tenni ellene. :S Talán annyit, hogy letöltöd egy programmal azokat a videókat, amiket majd meg szeretnél nézni, így tudod nézni a vonaton.
2012. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha stabil lenne a kapcsolat a szerverükkel, akkor elvileg így is jól működne, de sajnos nem az. Utólagos megnézéshez azonban könnyen letölthetők a videók, például a Firefoxhoz készített Downloadhelper kiegészítővel.
2012. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nekik az a jó ebben, hogy óriási adatmennyiség felesleges feltöltését spórolják így meg. Meg a forgalom korlátos nettel rendelkezőknek is jó tulajdonképpen.
2012. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel eddig én ezt nem vettem észre, kipróbáltam, nekem betölti teljesen, de csak a HTML5 videókat azokat amikhez Adobe Flash Player kell, azokat nem.
2012. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!