Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez melyik Mozilla Firefox...

Ez melyik Mozilla Firefox kiegészítő lehet? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég újra kellett tennem az egész Mozillát (később kiderült, hogy nem ez volt a baj, szóval gratuláltam is magamnak), és minden előtte lévő dolog, beállítás, kiegészítő elszállt. Volt nekem régen egy olyan, hogy amikor letöltöttem valamit (akár egy word vagy pdf dokumentumot mondjuk gmailről, vagy bárhonnan bármit), akkor a tálca felett az egy ilyen "letöltő sor"-ként megjelent.

Itt, ahol bejelöltem: [link]

Igazából, akinek nem volt, az lehet, nem is tudja, miről beszélek, annyira csak nagyon körül írtam :D De azt szeretném visszaállítani, vagy visszatelepíteni. Mert igazából nem tudom, hogy az egy beállítás volt-e (ahhoz már nagyon alaposan átnéztem mindent, hogy reméljem, hogy nem az :D ), vagy valami kiegészítő. Mert már nem tudom, hogy került az oda :)

Előre is köszönöm a választ!


2012. jún. 25. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2012. jún. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!