Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha vkit eltávolítok az ismerős...

Ha vkit eltávolítok az ismerőseim közül vagy letiltom az üzeneteit a Facebook-on, kap róla értesítést?

Figyelt kérdés
Van néhány grafomán ismerősöm rajta, akikre nem vagyok kíváncsi, ugyanakkor nem szeretném, hogy megtudják : letiltottam őket vagy az üzeneteiket. Nagyon kezdő vagyok a Facebook-al, segítenétek?

2012. jún. 24. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ha magát az illetőt tiltod le, azt hiszi majd, hogy törölted magad facebookról

ezt tapasztalatból mondom, engem is tiltott már le egy lány

2012. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! És azt, hogy ne legyen látható az üzenőfalam vagy az "eseményeim", hogyan állíthatom be?
2012. jún. 24. 23:33
 3/3 MaXXeGee ***** válasza:
Akit letiltottál, annak semmi sem látható, amit te csinálsz fészbukon, ahogy az előttem szóló is mondta. Olyan mint ha letörölted volna a profilod. Amúgy minden poszt "Elküld"-ése előtt az "elküld" gomb mellett be tudod állítani, hogy kik láthatják.
2012. jún. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!