Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Moderátori feladatok?

Kisvuk29 kérdése:

Moderátori feladatok?

Figyelt kérdés
Az egyik torrent oldalon 2 hétig próbán leszek.Jól tudom,hogy annyi a dolgom,hogy ha hibás a torrent felhívom a figyelmét vagy javítom és a hsz-eket kell moderálni?

2012. jún. 24. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

oldaltól függően különböző feladatok lehetnek: általában a ksiebb oldalakon elvárják, hogy te is töltsél fel, de erre kérdezz rá, avyg tölts fel. az alap feladatok: torrentek ellenőrzése pontossági, és védelmi szempontból is (tehát jók-e az infók róla, amit leírt, és nincs-e a leírásban vagy az nfo-ban olyan kód, ami az oldalt hivatott támadni). Az üzenőfal ellenőrzése is a moderátor feladata csúnya, oda nem illő, vagy a szabályzatban megtiltott dolgokat kell róla eltűntetni. Ha van fórum, ott is ugyanezt kell tenni. Szívesen veszik általában, ha segítői feladatokat is vállalsz, tehát ha valakinek kérdése van, vagy nem ért valamit, segítesz!

torrenthez még annyit, hogy ha nem jó valami, akkor szólnod kell neki, hogy javítsa, mert ha elfogadod hibásan, akkor neked kell kijavítanod!

Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, írj bátran nekem privátban!

2012. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!