Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Express.hu-n nem tudom...

Az Express.hu-n nem tudom kinagyítani a képeket három napja. Ha rákattintok egy hirdetésben a képre, nem csinál semmit :S Korábban működött. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 00:24
 1/7 anonim válasza:

Sajnos még mindig fent áll ez a probléma. Én azt javaslom hogy jelezzük minél többen a szolgáltató felé ezt hátha javítja a hibát.

Én erre a címre írtam: expressz@expressz.hu

2012. júl. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezt kaptam ma válasznak:


Amennyiben Ön régi böngészőprogrammal internetezik, nem tudja maradéktalanul kihasználni az expressz.hu szolgáltatásait! Ez okozhat olyan problémát, hogy némelyik szolgáltatásunk nem megfelelően működik.


Kérjük, mindig ügyeljen arra, hogy a legfrissebb böngészőprogrammal tekintse meg oldalunkat! Az alábbi linkre kattintva talál információkat új böngésző letöltésével kapcsolatosan:


[link]


Ha Ön már új böngészővel használja oldalunkat, akkor esetenként szükséges törölni az ideiglenesen tárolt file-okat, valamint frissíteni a böngészőt az alábbiak szerint:


Kérjük, törölje böngészőjéből az ideiglenesen tárolt file-okat, melyet az Eszközök / Internetbeállítások / Általános fül felugró kis ablak közepén látható "Ideiglenesen letöltött file-ok" címszó alatt találhat, cookie-k törlése valamint fájlok törlése gombra kattintva végezhet el, majd OK gombbal bezárjuk az ablakot. Ezt követően, kérjük, egyidőben nyomja le a Ctrl + F5-ös billentyűket, mellyel frissíti az internetét.


Amennyiben Ön Firefox böngészőt használ, az Eszközök / Beállítások / Előzmények törlése (Böngészési előzmények, Sütik és Gyorsítótár bepipálásával) Törlés most gombra klikkelve végezhet el. Ezt követően, kérjük, egyidőben nyomja le a Ctrl + F5-ös billentyűket, mellyel frissíti az internetét.



Üdvözlettel:


expressz.hu

2012. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, te milyen böngészőt használsz?
2012. júl. 19. 00:02
 4/7 anonim válasza:

Firefox.

Kipróbáltam a leírtakat és sikerült megoldani a problémát.

Nem is gondoltam volna hogy a böngészővel van a gond.

Na de ezzel is okosabb lettem. :)

2012. júl. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A probléma visszatért, hát jó vicc ha minden egyes alkalommal törölnöm kell az előzményeket.

Úgy nézz ki búcsúzom az expressztől, máshol hirdetek és keresgélek.

2012. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome-mal esetleg?
2012. júl. 20. 19:35
 7/7 anonim válasza:
Mindig Firefoxot használok. Te talán Google Chrome-t használsz? Nálad be vállt hosszabb távon is a beállítás?
2012. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!