Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok képet beszúrni...

Hogyan tudok képet beszúrni az ncore profilomba? illetve milyen képszerkesztőt javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit nem tudsz, nem merem javasolni a PS-t (Photoshop) De most komolyan mi olyan nehéz abba hogy megtaláld azt hogy hol tudod beálitani.Egy jelzőt tudok rá ÉLETKÉPTELEN.Nincs annyira elrejtve, de hogy lásd milyen jófej vagyok elmondom hol találod.Legfelső sor jobb szélén van egy sornyi ikon, balról a második ikon egy ember felsőtestét forázza.Arra rákattintasz és hoppá, megnyit egy új oldalt.És ott van az oldaln hogy Beállitás.De ha fent az ikonoknál a csavarkulcsra mész akkor is megtalálod.De ha magadtól ezt nem találtad meg, akkor ajánlom a Paint programot képszerkesztésre.Na jó szedd le a Gimpet, és tanuld meg használni, aztán jöhet a PS.
2012. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszodat remélem ilyen nyomorúlt életed van ha már így beszélsz...ps-t és gimpet is tudok használni csak szeretnék egy másik képszerkesztőt is...
2012. jún. 23. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm jó életem van :) amúgy minek akarsz photoshopon kívül mást használni? Az a csúcs képszerkesztésben nincs nagyobb állat mint a CS 6 :) Amúgy milyen munkáid vannak, elfogott a kiváncsiság :)
2012. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És igen, a helyesírási hibákért elnézést. Azok tényleg rondák, elfelejtettem átnézni.
2012. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nemigaz már hogy az összes 15évesnek van meghívója, nekem meg nincs

:irigy:

2012. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából az egész a kapcsolatokon múlik, próbálj találni valakit aki be tud juttatni :)
2012. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!